Siparişlerinizi hafta içi ve Cumartesi günleri 13:00’dan önce vermeniz durumunda aynı gün kargoya veriyoruz. Sitemizden EFT ve havale ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya teslim edildiği anda tarafınıza kargo takip numarasının da bulunduğu bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Kargo şirketleri genellikle 2 iş günü içinde Türkiye’nin her bir noktasına teslimatı gerçekleştirirler. Gönderi ile ilgili yaşadığınız problemlerde web sitemizdeki irtibat numaralarından ya da mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildiği anda cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Bilgilendirme mesajındaki kargo takip numarasından kargo takibini yapabilirsiniz. Bunun yanında üye bilgileriniz ile sisteme girdiğinizde de gönderi takibi adımından gönderinin durumunu takip edebilirsiniz.

Exvitamin.com sporculara yönelik gıda ve protein takviyesi ürünleri satışı yapan, önde gelen bir e-ticaret platformudur. Exvitamin.com’da müşterilerimizin güvenle alışveriş yapabilmesi için 3D Secure ve SSL sertifikaları ile alışveriş imkanı sunuyoruz.

Ürünlerinin nasıl kullanılacağınız paket içerisindeki bilgilendirme metninden öğrenebilirsiniz. Yine de aklınıza takılan soru ve sorunlar ile ilgili irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz.
 

Ürünlerimiz Kore, Brezilya, İtalya ve bazı diğer Avrupa ülkelerinden gelmektedir. Tarım bakanlığının onayı ile ithal edilir.

Exvitamin.com, satışını yaptığı tüm ürünleri yerli ithalatçılardan temin etmektedir. Bu kapsamda firma politikası gereği ürünlerin tamamının gerçek menşeilerinden tedarik edilmesine özel önem verilmektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar Exvitamin.com, müşterilerden gelen yorum ve şikâyetlere en iyi şekilde cevabı vermeye çalışmaktadır.

Ürünler hakkında bilgi almak istediğinizde 0 533 511 22 60 numaralı iletişim hattından, Whatsapp’tan ya da info@exvitamin.com.tr olan email adresimizden bize ulaşarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Almış olduğunuz ürünlerin ambalajının açılmaması ve herhangi bir tahribat söz konusu olmaması şartıyla 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesini yapmadan önce mail adresimize fatura ve sipariş bilgilerinizi göndermenizi rica ediyoruz. Göndereceğiniz mailde sizden ürünün iade nedenini kısaca açıklamanızı bekliyoruz. Gerekli koordinasyonun yapılmasını müteakip ürünü nereye ve ne şekilde kargolayacağınızı yine mail yolu ile bildiriyoruz. Ürünün anlaşmalı kargo firmasına verildiğine dair tarafımıza bilgilendirme yapmanızı da özellikle rica ediyoruz. Ürün, size ulaştığında kargo görevlisinin yanında açılıp kontrol edilmesi gerekir. Eğer pakette herhangi bir hasar, açılma, bozulma, tahrip, yırtılma ya da kırılma var ise kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Kargoyu bu şekilde kabul ettiğinizde sorumluluk size ait olacak ve iade işleminiz kabul edilmeyecektir.

Firmamız Aras ve Yurtiçi Kargo firmaları ile çalışmaktadır.

Web sitesindeki ödeme durumu henüz onaylanmadı olarak gözüküyorsa, üye girişi yaparak siparişin iptalini sağlayabilirsiniz. İptal edemediğiniz siparişler için info@exvitamin.com.tr olan email adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Websitemizde menüdeki Sipariş Takibi sayfasından sipariş no ve email girerek siparişinizi takip edebilirsiniz.

3D Secure, banka ya da kredi kartı ile yapılan harcamalarda müşterinin güvenliğini sağlamak maksadıyla kurulmuş bir sistemdir. 3D Secure sistemi ile yaptığınız alışverişlerde kart numaranızı girdikten sonra karşınıza 3D Secure banka onay ekranı çıkacaktır. Bu ekranda cep telefonunuza gelen onay şifresi istenecektir. Onay kodunu girmeyi müteakip işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Maalesef, websitemizden aldığınız ürünlerde kredi ya da banka kartı puanlarınızı kullanamazsınız.

Websitemizde menüdeki Sipariş Takibi sayfasından sipariş no ve email girerek siparişinizi takip edebilirsiniz.

Exvitamin.com, kullanıcının ürünleri yasalara aykırı şekilde kullandığını tespit ederse, yetkili mercilere durumu bildirme hakkına sahiptir. Firma, bu konuda gerekli tedbirleri alma hakkını saklı tutar.

Sorularınız mı var? İletişim